Як зробити подарунок вашій спині?

Замовити стілець-сідло Salli

У официального представителя

Стілець сідло Salli самий ергономічний стілець для тривалого, здорового сидіння. Стілець розроблений за участю провідних фізіотерапевтів Фінляндіі. Стілецьсідло Salli запорука вашого відмінного самопочуття!

Запорука правильної постави та сидіння!

Стілець-сідло Salli

Сидіння повинно якомога менше порушувати природні життєві функції людського організму. Збалансоване сидіння засноване на правильному (вертикальному) положенні тазу, яке підтримується сідничними кістками, а не м’якими тканинами (такими як м’язи, зв’язки, жир, сполучні тканини, кровоносні судини, нерви і шкіра). Такий спосіб сидіння сприяє гарній поставі і свободі рухів в кінцівках та хребті.

Здоровая осанка

Здорова постава

Доведено, що сидіння в сідлі покращує вашу поставу, не вимагаючи поперекових опор для штучного досягнення правильної форми хребта.

Коленные суставы

Здорові колінні суглоби

Стілець корисний при стоячій роботі. На сідельному стільці Salli коліна і стегна знаходяться під кутом 135 градусів, що знижує тиск на колінні суглоби. Опора при сидінні не на сідничні м’язи а на сідничні кістки – знижує навантаження на тазостегнові суглоби.

Здорові тазостегнові суглоби

При сидінні на стільці-сідлі в тазостегнових суглобах утворюється кут 135 градусы, це сприяє поліпшенню їх рухливості. Немає тиску на сам тазостегновий суглоб і на нервові закінчення (сідничні нерви).

Cтул-седло Salli Twin, Red
Механизм наклона Salli Tilt

Механізм нахилу Tilt

Механізм нахилу сидіння впередназад дозволяє перенести частину навантаження з сідничних кісток на ноги, можливість підняти стілець вище робить зручнішою взаємодію з пацієнтом. Ви будете більше стояти, ніж сидіти.
Регулировка salli по высоте

Регулювання по висоті

Дозволяє налаштувати стілець під ріст сидячого, висота регулювання від 48 до 91см, підбирається індивідуально під зріст людини.
Механизм качания Swing

Механізм гойдання Swing

Гойдання сидіння, дозволяє робити мікрорухи тазом під час тривалої сидячої роботи. Це значно зміцнює м’язовий корсет хребта і покращує циркуляцію біологічних рідин в поперековокрижовому відділі хребта.

Чохол з напіванілінової шкіри

Чохли на стілецьсідло SALLI зроблені з гнучкої напіванілінової шкіри. Матеріал виробляє компанія Elmosoft. Комфорт і якість у Вас в офісі або вдома.

Регулювання сидіння по ширині

Регулювання по ширині зазору між половинками у сидіння, дозволяє провести тонке налаштування відстані між ними індивідуально  під анатомію користувача.

Газова пружина Salli

Доступна в таких розмірах:
Коротка (зріст до 160см)
Середня (зріст до 180см)
Довга (зріст від 180см)

Покращена циркуляція

Сидіння на двосекційному стільці-сідлі, покращує кровообіг і обмін речовин в органах малого тазу та нижніх кінцівках. Профілактика захворювань статевих органів (простата), тромбофлебіту та варикозного розширення вен.

Жіноче здоров'я

Сидіння на традиційних стільцях створює серйозну загрозу здоров’ю статевих органів для жінок через надмірний тиску. Цього можна уникнути вибираючи стілець-сідло Salli.

Чоловіче здоров'я

Завдяки розділеному на 2 половинки сидінню, немає тиску на пахову зону у чоловіків, поліпшується циркуляція повітря. Немає перегріву чоловічих статевих органів, що покращує якість і рухливість сперматозоїдів. Немає зайвого тиску на простату, що сприяє профілактиці онкологічних захворювань чоловічої статевої сфери.

Чим такий привабливий?

Переваги SALLI

У официального представителя

Розподіляє тиск

Розподіл тиску на міжхребцеві диски здійснюється рівномірно, без виникнення зон патологічної напруги.

Розподіляє вагу

Розподіл ваги відбувається точково на сідничні кістки таза, що виключає перетискання судин і тиск на геніталії.

Покращує циркуляцію крові

У положенні наїзника, кут в тазостегнових і колінних суглобах становить 135 °, це сприяє вільній циркуляції крові та лімфи і не допускає застійних явищ.

Не перешкоджає циркуляції повітря

У стільців з розділеним на дві половинки сидінням, вільна циркуляція повітря в паховій області, це сприяє створенню сприятливого мікроклімату для чоловічих статевих органів

Зміцнює м’язовий корсет

Утримання пози наїзника вимагає постійної мікродінамікі тазостегнових м’язів, зменшує наслідки гіподинамії і сприяє покращенню кровообігу в органах малого тазу.

SALLI допомагає тримати спину завжди рівною. Цей стілець не тільки предмет для сидіння, але і тренажер, що зміцнює м’язовий корсет спини без зусиль сидячого.

Історія компанії

Про Salli

Фінська компанія Salli Systems розробила концепцію «здорового сидіння», яка в даний час є найбільш ергономічною у світі. Також компанія виробляє відповідні меблі з електричним регулюванням висоти. Головна концепція Salli Systems зосереджена на стільцях Salli Saddle Chairs та столах з регулюванням висоти та опорою для ліктів і зап’ясть. Мають великі базові знання з організації ергономічного робочого місця, які використовуються для мотивації і навчання користувачів, щоб отримати максимальну віддачу від цієї революційної концепції.

У компанії Salli є спеціальні рішення, інструкції та аксесуари для людей, які страждають різними видами захворювань, пов’язаних з тривалою сидячою роботою. Концепція «здорового сидіння» може бути використана не тільки для сидячих робіт, а також при деяких роботах, які традиційно виконуються стоячи. Концепція Саллі може полегшити такі поширені розлади, як погана постава і погіршення стану нижнього відділу хребта. Сидіти відповідно до концепції Саллі рекомендується для зростаючих дітей та підлітків, щоб уникнути типових проблем постави і спини.

Модельний ряд

Доступні механізми регулювання
По висоті
  • По висоті
  • По ширині
  • Нахил вперед Tilt
  • Хитання Swing
Salli Slim Basic
Закрити

Salli Light Basic

Від: 229 

Сама бюджетна модель в лінійці виробника SALLI. Salli Light Basic являє собою початкову модель лінійки ергономічних стільців-сідел, має сидіння з поліуретану, основа зроблена з високоміцного пластика, доступний тільки в чорному кольорі. Це модель найдешевша і бюджетна. Ідеально підходить для використання в складних експлуатаційних середовищах. Підійде для використання в складальних цехах, на конференціях де великий потік людей, в супермаркетах і великих магазинах. Стілець сідло Salli Light Basic ідеально підходить для використання в приміщеннях з агресивними середовищами. Стілець легко чиститься.

Вага стільця: 6 кг. Матеріал оббивки: Сидіння зроблено з м'якого поліуретану Максимальне навантаження: 100 кг. Країна виробник: Гонконг Гарантія: 2 роки

Salli Slim Basic
Закрити

Salli Slim Basic

Від: 257 

Стільці Salli Slim Basic володіють усіма ергономічними особливостями стільців-сідел з розділеними половинками. Вони легкі і забезпечують відмінну ергономічну робочу позу за доступною ціною! Сидіння зроблено з чорного м'якого поліуретану, з поглибленням по середині. Salli Slim призначений для дітей, і для людей тендітної статури.

Вага стільця: 6,5 кг. Матеріал оббивки: М'який поліуретан (чорний) Максимальне навантаження: 100 кг. Країна виробник: Гонконг Гарантія: 2 роки

Salli Light Sway
Закрити

Salli Light Sway

Від: 270 

Стілець - сідло Salli Light Sway це всі ергономічні властивості стільців Salli за доступною ціною. Сидіння Salli Light Sway - виготовлено з м'якого поліуретану. Механізм гойдання дозволяє змінювати нахил тіла в потрібному напрямку, дає можливість робити мікроруху тазом, які сприяють поліпшенню циркуляції крові та лімфи.

Вага стільця: 6,5 кг. Матеріал оббивки: М'який поліуретан Максимальне навантаження: 100 кг. Країна виробник: Гонконг Гарантія: 2 роки

Salli Slim Sway
Закрити

Salli Slim Sway

Від: 270 

Стільці Salli Slim Sway володіють усіма ергономічними особливостями стільців-сідел з розділеними половинками. Вони легкі і забезпечують відмінну ергономічну робочу позу за доступною ціною! Сидіння зроблено з чорного м'якого поліуретану, з поглибленням по середині. Salli Slim призначений для дітей, і для людей тендітної статури.

Вага стільця: 6,9 кг. Матеріал оббивки: М'який поліуретан (чорний) Максимальне навантаження: 100 кг. Країна виробник: Гонконг Гарантія: 2 роки

Salli Slim Tilt
Закрити

Salli Light Tilt

Від: 302 

Стілець - сідло Salli Light Tilt має всі ергономічні властивості стільців Salli при доступній ціні. Сидіння Salli Light Tilt - жорстке, виготовлено з м'якого поліуретану. У моделі Light Tilt регулюється не тільки висота, але і кут нахилу положення сидіння вперед-назад. Це регулювання дозволяє прийняти позу сидіння на стільці з більшим навантаженням на ноги, тобто, більше стояти, ніж сидіти. Це дає кращий доступ до пацієнта.

Вага стільця: 6,5 кг. Матеріал оббивки: М'який поліуретан Максимальне навантаження: 100 кг. Країна виробник: Гонконг Гарантія: 2 роки

Закрити

Salli Slim Tilt

Від: 302 

Стільці Salli Slim Tilt володіють усіма ергономічними особливостями стільців-сідел з розділеними половинками. Вони легкі і забезпечують відмінну ергономічну робочу позу за доступною ціною! Сидіння зроблено з чорного м'якого поліуретану, з поглибленням по середині. Salli Slim призначений для дітей, і для людей тендітної статури.

Вага стільця: 7,1 кг. Матеріал оббивки: М'який поліуретан (чорний) Максимальне навантаження: 100 кг. Країна виробник: Гонконг Гарантія: 2 роки

Закрити

Salli Chin

Від: 341 

Стілець Salli Chin - базова модель ергономічних стільців новітнього покоління. Сидіння даного стільця складається з двох половинок, завдяки чому працювати на такому стільці зручно людям обох статей. Сидіння закріплено статично на газовій пружині, що дозволяє використовувати різні моделі підлокітників з цією моделлю стільця. Ергономічна конструкція допомагає мимоволі тримати правильну поставу. Основне навантаження при цьому розподіляється на сідничні кістки таза, що істотно знижує тиск на глибокі вени ніг.

Вага стільця: 11,5 кг. Матеріал оббивки: шкіра, шкірозамінник Максимальне навантаження: 120 кг. Країна виробник: Гонконг Гарантія: 3 роки

Закрити

Salli Sway

Від: 384 

Salli Sway - є базовою моделлю стільців Salli. Особливістю даної моделі є те, що сидіння стільця не тільки розділене на дві половинки, а й закріплено на рухомій основі. Така конструкція дозволяє сидячому нахиляти сидіння в різні боки без додаткового важеля регулювання. Сидіння гойдається і слідує за рухом тіла, що дозволяє тренувати і зміцнювати нижній відділ спини, м'язи живота і тазового дна.

Вага стільця: 11,5 кг. Матеріал оббивки: шкіра, шкірозамінник Максимальне навантаження: 120 кг. Країна виробник: Гонконг Гарантія: 3 роки

Закрити

Salli SwayFit

Від: 464 

Форма сидіння Salli SwayFit розроблена спільно з європейськими лікарями - ортопедами. Ця модель є більш дешевим аналогом топової моделі SwingFit. Хитання сидіння, дозволяє виконувати мікрорухи тазом під час тривалої роботи сидячи. Це значно зміцнює ваш м'язовий корсет і покращує циркуляцію крові і лімфи. Регулювання ширини зазору між половинками сидіння робить цю модель більш ергономічнною.

Вага стільця: 11,5 кг. Матеріал оббивки: шкіра, шкірозамінник Максимальне навантаження: 120 кг. Країна виробник: Гонконг Гарантія: 3 роки

Закрити

Salli TripleFit

Від: 464 

Стілець - сідло Salli TripleFit це бюджетний аналог дорожчої моделі фінського виробництва Multiadjuster. Він підходить для використання вдома, в офісі і в кабінеті лікаря. Дає відмінний доступ до пацієнта, завдяки нахилу сидіння і є максимально ергономічний, завдяки регулюванню ширини зазору між половинками сидіння.

Вага стільця: 11,5 кг. Матеріал оббивки: шкіра, шкірозамінник Максимальне навантаження: 120 кг. Країна виробник: Гонконг Гарантія: 3 роки

Закрити

Salli Care Swing

Від: 530 

Модель Salli Care Swing має всі переваги, що і Salli Swing, але ціна цієї моделі значно нижче за рахунок використання в цій моделі оббивки із шкіри, зшитої зі шматочків. Шви виконані методом "плоский шов" і не відчуваються при сидінні на стільці Care Swing.

Вага стільця: 10,5 кг. Матеріал оббивки: тільки чорна шкіра зі шматочків Максимальне навантаження: 120 кг. Країна виробник: Фінляндія Гарантія: 10 років

Закрити

Salli Care Twin

Від: 530 

Модель Salli Care Twin має всі переваги, що і Salli Twin, але ціна цієї моделі значно нижче ціни моделі Salli Twin за рахунок використання в цій моделі в якості оббивки шкіри, зшитої зі шматочків. Шви виконані методом "плоский шов" і не відчуваються при сидінні на стільці Care Swing.

Вага стільця: 10,5 кг. Матеріал оббивки: тільки чорна шкіра зі шматочків Максимальне навантаження: 125 кг. Країна виробник: Фінляндія Гарантія: 10 років

Доступні механізми регулювання
По висоті - Стандартне регулювання на всіх моделях
  • Регулировка salli по высотеПо висоті - Стандартне регулювання на всіх моделях
  • По ширині - Тонка, індивідуальна настройка для комфортного сидіння
  • Механизм наклона Salli TiltНахил вперед Tilt - Підходить для роботи стоячи з упором
  • Хитання Swing - Ергономічне активне сидіння
Salli Slim Basic
Закрити

Salli Light Basic

Від: 229 

Сама бюджетна модель в лінійці виробника SALLI. Salli Light Basic являє собою початкову модель лінійки ергономічних стільців-сідел, має сидіння з поліуретану, основа зроблена з високоміцного пластика, доступний тільки в чорному кольорі. Це модель найдешевша і бюджетна. Ідеально підходить для використання в складних експлуатаційних середовищах. Підійде для використання в складальних цехах, на конференціях де великий потік людей, в супермаркетах і великих магазинах. Стілець сідло Salli Light Basic ідеально підходить для використання в приміщеннях з агресивними середовищами. Стілець легко чиститься.

Вага стільця: 6 кг. Матеріал оббивки: Сидіння зроблено з м'якого поліуретану Максимальне навантаження: 100 кг. Країна виробник: Гонконг Гарантія: 2 роки

Salli Slim Basic
Закрити

Salli Slim Basic

Від: 257 

Стільці Salli Slim Basic володіють усіма ергономічними особливостями стільців-сідел з розділеними половинками. Вони легкі і забезпечують відмінну ергономічну робочу позу за доступною ціною! Сидіння зроблено з чорного м'якого поліуретану, з поглибленням по середині. Salli Slim призначений для дітей, і для людей тендітної статури.

Вага стільця: 6,5 кг. Матеріал оббивки: М'який поліуретан (чорний) Максимальне навантаження: 100 кг. Країна виробник: Гонконг Гарантія: 2 роки

Salli Light Sway
Закрити

Salli Light Sway

Від: 270 

Стілець - сідло Salli Light Sway це всі ергономічні властивості стільців Salli за доступною ціною. Сидіння Salli Light Sway - виготовлено з м'якого поліуретану. Механізм гойдання дозволяє змінювати нахил тіла в потрібному напрямку, дає можливість робити мікроруху тазом, які сприяють поліпшенню циркуляції крові та лімфи.

Вага стільця: 6,5 кг. Матеріал оббивки: М'який поліуретан Максимальне навантаження: 100 кг. Країна виробник: Гонконг Гарантія: 2 роки

Salli Slim Sway
Закрити

Salli Slim Sway

Від: 270 

Стільці Salli Slim Sway володіють усіма ергономічними особливостями стільців-сідел з розділеними половинками. Вони легкі і забезпечують відмінну ергономічну робочу позу за доступною ціною! Сидіння зроблено з чорного м'якого поліуретану, з поглибленням по середині. Salli Slim призначений для дітей, і для людей тендітної статури.

Вага стільця: 6,9 кг. Матеріал оббивки: М'який поліуретан (чорний) Максимальне навантаження: 100 кг. Країна виробник: Гонконг Гарантія: 2 роки

Salli Slim Tilt
Закрити

Salli Light Tilt

Від: 302 

Стілець - сідло Salli Light Tilt має всі ергономічні властивості стільців Salli при доступній ціні. Сидіння Salli Light Tilt - жорстке, виготовлено з м'якого поліуретану. У моделі Light Tilt регулюється не тільки висота, але і кут нахилу положення сидіння вперед-назад. Це регулювання дозволяє прийняти позу сидіння на стільці з більшим навантаженням на ноги, тобто, більше стояти, ніж сидіти. Це дає кращий доступ до пацієнта.

Вага стільця: 6,5 кг. Матеріал оббивки: М'який поліуретан Максимальне навантаження: 100 кг. Країна виробник: Гонконг Гарантія: 2 роки

Закрити

Salli Slim Tilt

Від: 302 

Стільці Salli Slim Tilt володіють усіма ергономічними особливостями стільців-сідел з розділеними половинками. Вони легкі і забезпечують відмінну ергономічну робочу позу за доступною ціною! Сидіння зроблено з чорного м'якого поліуретану, з поглибленням по середині. Salli Slim призначений для дітей, і для людей тендітної статури.

Вага стільця: 7,1 кг. Матеріал оббивки: М'який поліуретан (чорний) Максимальне навантаження: 100 кг. Країна виробник: Гонконг Гарантія: 2 роки

Закрити

Salli Chin

Від: 341 

Стілець Salli Chin - базова модель ергономічних стільців новітнього покоління. Сидіння даного стільця складається з двох половинок, завдяки чому працювати на такому стільці зручно людям обох статей. Сидіння закріплено статично на газовій пружині, що дозволяє використовувати різні моделі підлокітників з цією моделлю стільця. Ергономічна конструкція допомагає мимоволі тримати правильну поставу. Основне навантаження при цьому розподіляється на сідничні кістки таза, що істотно знижує тиск на глибокі вени ніг.

Вага стільця: 11,5 кг. Матеріал оббивки: шкіра, шкірозамінник Максимальне навантаження: 120 кг. Країна виробник: Гонконг Гарантія: 3 роки

Закрити

Salli Sway

Від: 384 

Salli Sway - є базовою моделлю стільців Salli. Особливістю даної моделі є те, що сидіння стільця не тільки розділене на дві половинки, а й закріплено на рухомій основі. Така конструкція дозволяє сидячому нахиляти сидіння в різні боки без додаткового важеля регулювання. Сидіння гойдається і слідує за рухом тіла, що дозволяє тренувати і зміцнювати нижній відділ спини, м'язи живота і тазового дна.

Вага стільця: 11,5 кг. Матеріал оббивки: шкіра, шкірозамінник Максимальне навантаження: 120 кг. Країна виробник: Гонконг Гарантія: 3 роки

Закрити

Salli SwayFit

Від: 464 

Форма сидіння Salli SwayFit розроблена спільно з європейськими лікарями - ортопедами. Ця модель є більш дешевим аналогом топової моделі SwingFit. Хитання сидіння, дозволяє виконувати мікрорухи тазом під час тривалої роботи сидячи. Це значно зміцнює ваш м'язовий корсет і покращує циркуляцію крові і лімфи. Регулювання ширини зазору між половинками сидіння робить цю модель більш ергономічнною.

Вага стільця: 11,5 кг. Матеріал оббивки: шкіра, шкірозамінник Максимальне навантаження: 120 кг. Країна виробник: Гонконг Гарантія: 3 роки

Закрити

Salli TripleFit

Від: 464 

Стілець - сідло Salli TripleFit це бюджетний аналог дорожчої моделі фінського виробництва Multiadjuster. Він підходить для використання вдома, в офісі і в кабінеті лікаря. Дає відмінний доступ до пацієнта, завдяки нахилу сидіння і є максимально ергономічний, завдяки регулюванню ширини зазору між половинками сидіння.

Вага стільця: 11,5 кг. Матеріал оббивки: шкіра, шкірозамінник Максимальне навантаження: 120 кг. Країна виробник: Гонконг Гарантія: 3 роки

Закрити

Salli Care Swing

Від: 530 

Модель Salli Care Swing має всі переваги, що і Salli Swing, але ціна цієї моделі значно нижче за рахунок використання в цій моделі оббивки із шкіри, зшитої зі шматочків. Шви виконані методом "плоский шов" і не відчуваються при сидінні на стільці Care Swing.

Вага стільця: 10,5 кг. Матеріал оббивки: тільки чорна шкіра зі шматочків Максимальне навантаження: 120 кг. Країна виробник: Фінляндія Гарантія: 10 років

Закрити

Salli Care Twin

Від: 530 

Модель Salli Care Twin має всі переваги, що і Salli Twin, але ціна цієї моделі значно нижче ціни моделі Salli Twin за рахунок використання в цій моделі в якості оббивки шкіри, зшитої зі шматочків. Шви виконані методом "плоский шов" і не відчуваються при сидінні на стільці Care Swing.

Вага стільця: 10,5 кг. Матеріал оббивки: тільки чорна шкіра зі шматочків Максимальне навантаження: 125 кг. Країна виробник: Фінляндія Гарантія: 10 років

Придбати додатково

Аксесуари до стільців SALLI

Також до стільців ми рекомендуємо

Столи Salli

Замовте стілець-сідло

SALLI вже сьогодні

У официального представителя

+38 (097) 204-97-34

Замовити консультацію

Що кажуть наші клієнти?

Відгуки про Salli

Де можна протестувати та замовити Стілець-сідло Salli?

Наші магазини

м.Київ
пр-т Лобановського 56, оф. 4-1
«Головний офіс»
+38 (097) 204-97-34
м.Харків
вул. Сумська, 126 (салон Кухні «РОДА»)
+38 (057) 714-10-05
+38 (067) 950-05-96