Як зробити подарунок для вашої спини?

Купити стілець-сідло
Salli

Ми є офіційними представниками Salli в Україні

Стілець сідло Salli самий ергономічний стілець для тривалого, здорового сидіння. Стілець розроблений за участю провідних фізіотерапевтів Фінляндії. Стілець-сідло Salli – запорука вашого відмінного самопочуття!

Запорука правильної осанки та здоров'я!

Стілець-сідло Salli

Сидіння повинно якомога менше порушувати природні життєві функції людського організму. Збалансоване сидіння засноване на правильному (вертикальному) положенні тазу, яке підтримується сідничного кістками, а не м’якими тканинами (такими як м’язи, зв’язки, жир, сполучні тканини, кровоносні судини, нерви і шкіра). Такий спосіб сидіння сприяє гарній поставі і свободи рухів в кінцівках і в хребті.

Здоровая осанка

Здорова постава

Доведено, що сидіння в сідлі покращує вашу поставу, не вимагаючи поперекових опор для штучного досягнення правильної форми хребта.

Коленные суставы

Здорові колінні суглоби

Можливість використання стільця при стоячій роботі. На сідельному стільці коліна і стегна знаходяться під кутом 135 градусів, що знижує тиск на колінні суглоби. Опора при сидінні нема на сідничні м’язи, а на сідничні кістки знижує навантаження на тазостегнові суглоби.

Здоров'я тазостегнових суглобів

При сидінні на стільці-сідлі утворюється кут в тазостегнових суглобах 135 градусів, що сприяє поліпшенню їх рухливості. Немає тиску на сам тазостегновий суглоб і на нервові закінчення (сідничний нерв)

Cтул-седло Salli Twin, Red
Механизм наклона Salli Tilt

Механізм нахилу Tilt

Механізм нахилу сидіння вперед-назад “дозволяє перенести частину навантаження з сідничних кісток на ноги, підняти стілець вище і дає більший доступ до пацієнта. Ви будете більше стояти, ніж сидіти.
Регулировка salli по высоте

Регулювання по висоті

Дозволяє налаштувати стілець під ріст сидячого, висота регулювання від 48 до 91см, підбирається індивідуально, під зріст людини.
Механизм качания Swing

Механізм гойдання Swing

Хитається сидіння, дозволяє робити мікроруху тазом під час тривалої роботи сидячи. Це значно зміцнює м’язовий корсет хребта і покращує циркуляцію біологічних рідин в попереково-крижовому відділі хребта.

Чохол з напіваніліновою шкіри

Чохли на стілець-сідло SALLI зроблені з гнучкою напіваніліновою шкіри. Матеріал виробляє компанія Elmosoft. Комфорт і якість у Вас в офісі або вдома.

Регулювання сидіння по ширині

Регулювання сидіння по ширині зазору між половинками дозволяє провести тонке налаштування відстань між половинками сидушки індивідуально, під анатомію користувача.

Газова пружина Salli

Доступна в таких розмірах:
Коротка (зріст до 160см)
Середня (зріст до 180см)
Довга (зріст від 180см)

Покращена циркуляція

Сидіння на двосекційним стільці-сідлі, покращує кровообіг і обмін речовин в органах малого таза та нижніх кінцівках. Профілактика захворювань статевих органів (простата), тромбофлебіту, варикозного розширення вен.

Жіноче здоров'я

Сидіння на традиційних стільцях створює серйозну загрозу здоров’ю статевих органів для жінок через надмірне тиску. Цього можна уникнути вибираючи стілець-сідло.

Чоловіче здоров'я

Завдяки сидіння, розділеному на 2 половинки, немає тиску на пахову зону, поліпшується циркуляція повітря. Немає перегріву чоловічих статевих органів, що покращує якість і рухливість сперматозоїдів. Немає зайвого тиску на простату, що сприяє профілактиці онкологічних захворювань чоловічої статевої сфери.

Чим такий привабливий?

Переваги SALLI

Розподіляє тиск

Розподіл тиску на міжхребцеві диски здійснюється рівномірно, без виникнення зон патологічного напруги.

Розподіляє вагу

Розподіл ваги відбувається точково, на сідничні кістки таза, що виключає перетискання судин і тиск на геніталії.

Покращує циркуляцію крові

У положенні наїзника кут в тазостегнових і колінних суглобах становить 135 °, це сприяє вільної циркуляції крові, лімфи і не допускає застійних явищ.

Не перешкоджає циркуляції повітря

У стільцях з розділеним на дві половинки сидінням, вільна циркуляція повітря в паховій області, це сприяє створенню сприятливого мікроклімату для чоловічих статевих органів.

Зміцнює м’язовий корсет

Утримання пози наїзника вимагає постійної мікродінамікі тазостегнових м’язів, зменшує наслідки гіподинамії і сприяє покращенню кровообігу в органах малого таза.

SALLI допомагає тримати спину завжди рівною. Цей стілець не тільки предмет для сидіння, але і тренажер, що зміцнює м’язовий корсет спини без зусиль сидячого.

Історія компанії

Про Salli

Фінська компанія Salli Systems розробила концепцію «здорового сидіння», яка в даний час є найбільш ергономічною в світі, і виробляє відповідні меблі. Концепція заснована на стільцях Salli Saddle Chairs, столах з електричним регулюванням висоти з опорою для ліктів і зап’ясть, а також великими базовими знаннями з організації ергономічного робочого місця, які використовуються для мотивації і навчання користувачів, щоб отримати максимальну віддачу від цієї революційної концепції.

У компанії Salli є спеціальні рішення, інструкції та аксесуари для людей, які страждають різними видами захворювань, пов’язаних з тривалою сидячою роботою. Концепція «здорового сидіння» може бути використана не тільки для сидячих робіт, а також при деяких роботах, які традиційно виконувалися стоячи. Концепція Саллі може полегшити такі поширені розлади, як погана постава і погіршення стану нижнього відділу хребта. Сидіти відповідно до концепції Саллі настійно рекомендується для зростаючих дітей і підлітків, щоб уникнути типових проблем постави і спини.

Модельний ряд

Доступні механізми регулювання

Salli Slim Basic

Від: 14,102 грн.

Стільці Salli Slim Basic володіють усіма ергономічними особливостями стільців-сідел з розділеними половинками. Вони легкі і забезпечують відмінну ергономічну робочу позу за доступною ціною! Сидіння зроблено з чорного м'якого поліуретану, з поглибленням по середині. Salli Slim призначений для дітей, і для людей тендітної статури.

Вага стільця: 6,5 кг. Матеріал оббивки: М'який поліуретан (чорний) Максимальне навантаження: 100 кг. Країна виробник: Гонконг Гарантія: 2 роки

Salli Light Basic

Від: 14,102 грн.

Сама бюджетна модель в лінійці виробника SALLI. Salli Light Basic являє собою початкову модель лінійки ергономічних стільців-сідел, має сидіння з поліуретану, основа зроблена з високоміцного пластика, доступний тільки в чорному кольорі. Це модель найдешевша і бюджетна. Ідеально підходить для використання в складних експлуатаційних середовищах. Підійде для використання в складальних цехах, на конференціях де великий потік людей, в супермаркетах і великих магазинах. Стілець сідло Salli Light Basic ідеально підходить для використання в приміщеннях з агресивними середовищами. Стілець легко чиститься.

Вага стільця: 6 кг. Матеріал оббивки: Сидіння зроблено з м'якого поліуретану Максимальне навантаження: 100 кг. Країна виробник: Гонконг Гарантія: 2 роки

Salli Light Sway

Від: 15,002 грн.

Стілець - сідло Salli Light Sway це всі ергономічні властивості стільців Salli за доступною ціною. Сидіння Salli Light Sway - виготовлено з м'якого поліуретану. Механізм гойдання дозволяє змінювати нахил тіла в потрібному напрямку, дає можливість робити мікроруху тазом, які сприяють поліпшенню циркуляції крові та лімфи.

Вага стільця: 6,5 кг. Матеріал оббивки: М'який поліуретан Максимальне навантаження: 100 кг. Країна виробник: Гонконг Гарантія: 2 роки

Salli Slim Sway

Від: 15,002 грн.

Стільці Salli Slim Sway володіють усіма ергономічними особливостями стільців-сідел з розділеними половинками. Вони легкі і забезпечують відмінну ергономічну робочу позу за доступною ціною! Сидіння зроблено з чорного м'якого поліуретану, з поглибленням по середині.

Особливість стільця в механізмі гойдання, що допомогає прокачувати м'язи стабілізатори та м'язовий корсет. Окрім того, стілець-сідло є профілактикою сколіозу. Salli Slim призначений для дітей, і для людей тендітної статури.

Вага стільця: 6,9 кг. Матеріал оббивки: М'який поліуретан (чорний) Максимальне навантаження: 100 кг. Країна виробник: Гонконг Гарантія: 2 роки

Salli Light Tilt

Від: 16,760 грн.

Стілець - сідло Salli Light Tilt має всі ергономічні властивості стільців Salli при доступній ціні. Сидіння Salli Light Tilt - жорстке, виготовлено з м'якого поліуретану. У моделі Light Tilt регулюється не тільки висота, але і кут нахилу положення сидіння вперед-назад. Це регулювання дозволяє прийняти позу сидіння на стільці з більшим навантаженням на ноги, тобто, більше стояти, ніж сидіти. Це дає кращий доступ до пацієнта.

Вага стільця: 6,5 кг. Матеріал оббивки: М'який поліуретан Максимальне навантаження: 100 кг. Країна виробник: Гонконг Гарантія: 2 роки

Salli Slim Tilt

Від: 16,760 грн.

Стільці Salli Slim Tilt володіють усіма ергономічними особливостями стільців-сідел з розділеними половинками. Вони легкі і забезпечують відмінну ергономічну робочу позу за доступною ціною! Сидіння зроблено з чорного м'якого поліуретану, з поглибленням по середині. Salli Slim призначений для дітей, і для людей тендітної статури.

Вага стільця: 7,1 кг. Матеріал оббивки: М'який поліуретан (чорний) Максимальне навантаження: 100 кг. Країна виробник: Гонконг Гарантія: 2 роки

Salli Chin

Від: 18,903 грн.

Стілець Salli Chin - базова модель ергономічних стільців новітнього покоління. Сидіння даного стільця складається з двох половинок, завдяки чому працювати на такому стільці зручно людям обох статей. Сидіння закріплено статично на газовій пружині, що дозволяє використовувати різні моделі підлокітників з цією моделлю стільця. Ергономічна конструкція допомагає мимоволі тримати правильну поставу. Основне навантаження при цьому розподіляється на сідничні кістки таза, що істотно знижує тиск на глибокі вени ніг.

Вага стільця: 11,5 кг. Матеріал оббивки: шкіра, шкірозамінник Максимальне навантаження: 120 кг. Країна виробник: Гонконг Гарантія: 5 років

Salli Sway

Від: 21,303 грн.

Salli Sway - є базовою моделлю стільців Salli. Особливістю даної моделі є те, що сидіння стільця не тільки розділене на дві половинки, а й закріплено на рухомій основі. Така конструкція дозволяє сидячому нахиляти сидіння в різні боки без додаткового важеля регулювання. Сидіння гойдається і слідує за рухом тіла, що дозволяє тренувати і зміцнювати нижній відділ спини, м'язи живота і тазового дна.

Вага стільця: 11,5 кг. Матеріал оббивки: шкіра, шкірозамінник Максимальне навантаження: 120 кг. Країна виробник: Гонконг Гарантія: 5 років

Salli Chin Tilt

Від: 22,760 грн.

Стільці моделі Salli Chin tilt є базовою моделлю стільців сідел і поєднують в собі високу якість і оптимальну ціну. Дана лінійка активно використовується і чоловіками, і жінками. Щоб людина змогла підібрати стілець під свій зріст передбачено кілька рівнів регулювання. Використання такого стільця дозволяє розподілити тиск на тазові кістки, що сприяє зниженню навантаження на міжхребцеві диски. Тиск, який відчувають ноги, також зменшується. Таким чином, стілець-сідло є ще і профілактикою варикозу і набряків. Дихаючи на повні груди і не перетискаючи тазові органи, у людини спостерігається збільшення уваги та працездатності. Сидіння складається з двох частин.

Вага стільця: 11 кг. Варіанти оббивки: Натуральна шкіра, Штучна шкіра Максимальне навантаження: 120 кг. Країна виробник: Гонконг Гарантія: 5 років

Salli SwayFit

Від: 25,718 грн.

Форма сидіння Salli SwayFit розроблена спільно з європейськими лікарями - ортопедами. Ця модель є більш дешевим аналогом топової моделі SwingFit. Хитання сидіння, дозволяє виконувати мікрорухи тазом під час тривалої роботи сидячи. Це значно зміцнює ваш м'язовий корсет і покращує циркуляцію крові і лімфи. Регулювання ширини зазору між половинками сидіння робить цю модель більш ергономічнною.

Вага стільця: 11,5 кг. Матеріал оббивки: шкіра, шкірозамінник Максимальне навантаження: 120 кг. Країна виробник: Гонконг Гарантія: 5 років

Salli TripleFit

Від: 25,718 грн.

Стілець - сідло Salli TripleFit це бюджетний аналог дорожчої моделі фінського виробництва Multiadjuster. Він підходить для використання вдома, в офісі і в кабінеті лікаря. Дає відмінний доступ до пацієнта, завдяки нахилу сидіння і є максимально ергономічний, завдяки регулюванню ширини зазору між половинками сидіння.

Вага стільця: 11,5 кг. Матеріал оббивки: шкіра, шкірозамінник Максимальне навантаження: 120 кг. Країна виробник: Гонконг Гарантія: 5 років

Salli Small SwayFit

Від: 25,718 грн.

Модель Salli Small SwayFit має унікальний механізм гойдання Swing і можливість регулювати відстань між половинками сидіння. Стільці лінійки Small менше на 4 см і рекомендовані людям з вузьким тазом. Це сприяє поліпшенню циркуляції крові і лімфи, зміцненню різних м'язів, підвищенню мобільності. Завдяки зазору в сидінні немає зайвого тиску і перегріву в області статевих органів. Чоловікам рекомендується робити зазор досить широким. Це одна з найбільш ергономічних і комфортних моделей з усієї лінійки стільців Salli.

Вага стільця: 11 кг. Варіанти оббивки: Натуральна шкіра, Штучна шкіра Максимальне навантаження: 120 кг. Країна виробник: Китай Гарантія: 5 років

Salli Slim Basic

Від: 14,102 грн.

Стільці Salli Slim Basic володіють усіма ергономічними особливостями стільців-сідел з розділеними половинками. Вони легкі і забезпечують відмінну ергономічну робочу позу за доступною ціною! Сидіння зроблено з чорного м'якого поліуретану, з поглибленням по середині. Salli Slim призначений для дітей, і для людей тендітної статури.

Вага стільця: 6,5 кг. Матеріал оббивки: М'який поліуретан (чорний) Максимальне навантаження: 100 кг. Країна виробник: Гонконг Гарантія: 2 роки

Salli Light Basic

Від: 14,102 грн.

Сама бюджетна модель в лінійці виробника SALLI. Salli Light Basic являє собою початкову модель лінійки ергономічних стільців-сідел, має сидіння з поліуретану, основа зроблена з високоміцного пластика, доступний тільки в чорному кольорі. Це модель найдешевша і бюджетна. Ідеально підходить для використання в складних експлуатаційних середовищах. Підійде для використання в складальних цехах, на конференціях де великий потік людей, в супермаркетах і великих магазинах. Стілець сідло Salli Light Basic ідеально підходить для використання в приміщеннях з агресивними середовищами. Стілець легко чиститься.

Вага стільця: 6 кг. Матеріал оббивки: Сидіння зроблено з м'якого поліуретану Максимальне навантаження: 100 кг. Країна виробник: Гонконг Гарантія: 2 роки

Salli Light Sway

Від: 15,002 грн.

Стілець - сідло Salli Light Sway це всі ергономічні властивості стільців Salli за доступною ціною. Сидіння Salli Light Sway - виготовлено з м'якого поліуретану. Механізм гойдання дозволяє змінювати нахил тіла в потрібному напрямку, дає можливість робити мікроруху тазом, які сприяють поліпшенню циркуляції крові та лімфи.

Вага стільця: 6,5 кг. Матеріал оббивки: М'який поліуретан Максимальне навантаження: 100 кг. Країна виробник: Гонконг Гарантія: 2 роки

Salli Slim Sway

Від: 15,002 грн.

Стільці Salli Slim Sway володіють усіма ергономічними особливостями стільців-сідел з розділеними половинками. Вони легкі і забезпечують відмінну ергономічну робочу позу за доступною ціною! Сидіння зроблено з чорного м'якого поліуретану, з поглибленням по середині.

Особливість стільця в механізмі гойдання, що допомогає прокачувати м'язи стабілізатори та м'язовий корсет. Окрім того, стілець-сідло є профілактикою сколіозу. Salli Slim призначений для дітей, і для людей тендітної статури.

Вага стільця: 6,9 кг. Матеріал оббивки: М'який поліуретан (чорний) Максимальне навантаження: 100 кг. Країна виробник: Гонконг Гарантія: 2 роки

Salli Light Tilt

Від: 16,760 грн.

Стілець - сідло Salli Light Tilt має всі ергономічні властивості стільців Salli при доступній ціні. Сидіння Salli Light Tilt - жорстке, виготовлено з м'якого поліуретану. У моделі Light Tilt регулюється не тільки висота, але і кут нахилу положення сидіння вперед-назад. Це регулювання дозволяє прийняти позу сидіння на стільці з більшим навантаженням на ноги, тобто, більше стояти, ніж сидіти. Це дає кращий доступ до пацієнта.

Вага стільця: 6,5 кг. Матеріал оббивки: М'який поліуретан Максимальне навантаження: 100 кг. Країна виробник: Гонконг Гарантія: 2 роки

Salli Slim Tilt

Від: 16,760 грн.

Стільці Salli Slim Tilt володіють усіма ергономічними особливостями стільців-сідел з розділеними половинками. Вони легкі і забезпечують відмінну ергономічну робочу позу за доступною ціною! Сидіння зроблено з чорного м'якого поліуретану, з поглибленням по середині. Salli Slim призначений для дітей, і для людей тендітної статури.

Вага стільця: 7,1 кг. Матеріал оббивки: М'який поліуретан (чорний) Максимальне навантаження: 100 кг. Країна виробник: Гонконг Гарантія: 2 роки

Salli Chin

Від: 18,903 грн.

Стілець Salli Chin - базова модель ергономічних стільців новітнього покоління. Сидіння даного стільця складається з двох половинок, завдяки чому працювати на такому стільці зручно людям обох статей. Сидіння закріплено статично на газовій пружині, що дозволяє використовувати різні моделі підлокітників з цією моделлю стільця. Ергономічна конструкція допомагає мимоволі тримати правильну поставу. Основне навантаження при цьому розподіляється на сідничні кістки таза, що істотно знижує тиск на глибокі вени ніг.

Вага стільця: 11,5 кг. Матеріал оббивки: шкіра, шкірозамінник Максимальне навантаження: 120 кг. Країна виробник: Гонконг Гарантія: 5 років

Salli Sway

Від: 21,303 грн.

Salli Sway - є базовою моделлю стільців Salli. Особливістю даної моделі є те, що сидіння стільця не тільки розділене на дві половинки, а й закріплено на рухомій основі. Така конструкція дозволяє сидячому нахиляти сидіння в різні боки без додаткового важеля регулювання. Сидіння гойдається і слідує за рухом тіла, що дозволяє тренувати і зміцнювати нижній відділ спини, м'язи живота і тазового дна.

Вага стільця: 11,5 кг. Матеріал оббивки: шкіра, шкірозамінник Максимальне навантаження: 120 кг. Країна виробник: Гонконг Гарантія: 5 років

Salli Chin Tilt

Від: 22,760 грн.

Стільці моделі Salli Chin tilt є базовою моделлю стільців сідел і поєднують в собі високу якість і оптимальну ціну. Дана лінійка активно використовується і чоловіками, і жінками. Щоб людина змогла підібрати стілець під свій зріст передбачено кілька рівнів регулювання. Використання такого стільця дозволяє розподілити тиск на тазові кістки, що сприяє зниженню навантаження на міжхребцеві диски. Тиск, який відчувають ноги, також зменшується. Таким чином, стілець-сідло є ще і профілактикою варикозу і набряків. Дихаючи на повні груди і не перетискаючи тазові органи, у людини спостерігається збільшення уваги та працездатності. Сидіння складається з двох частин.

Вага стільця: 11 кг. Варіанти оббивки: Натуральна шкіра, Штучна шкіра Максимальне навантаження: 120 кг. Країна виробник: Гонконг Гарантія: 5 років

Salli SwayFit

Від: 25,718 грн.

Форма сидіння Salli SwayFit розроблена спільно з європейськими лікарями - ортопедами. Ця модель є більш дешевим аналогом топової моделі SwingFit. Хитання сидіння, дозволяє виконувати мікрорухи тазом під час тривалої роботи сидячи. Це значно зміцнює ваш м'язовий корсет і покращує циркуляцію крові і лімфи. Регулювання ширини зазору між половинками сидіння робить цю модель більш ергономічнною.

Вага стільця: 11,5 кг. Матеріал оббивки: шкіра, шкірозамінник Максимальне навантаження: 120 кг. Країна виробник: Гонконг Гарантія: 5 років

Salli TripleFit

Від: 25,718 грн.

Стілець - сідло Salli TripleFit це бюджетний аналог дорожчої моделі фінського виробництва Multiadjuster. Він підходить для використання вдома, в офісі і в кабінеті лікаря. Дає відмінний доступ до пацієнта, завдяки нахилу сидіння і є максимально ергономічний, завдяки регулюванню ширини зазору між половинками сидіння.

Вага стільця: 11,5 кг. Матеріал оббивки: шкіра, шкірозамінник Максимальне навантаження: 120 кг. Країна виробник: Гонконг Гарантія: 5 років

Salli Small SwayFit

Від: 25,718 грн.

Модель Salli Small SwayFit має унікальний механізм гойдання Swing і можливість регулювати відстань між половинками сидіння. Стільці лінійки Small менше на 4 см і рекомендовані людям з вузьким тазом. Це сприяє поліпшенню циркуляції крові і лімфи, зміцненню різних м'язів, підвищенню мобільності. Завдяки зазору в сидінні немає зайвого тиску і перегріву в області статевих органів. Чоловікам рекомендується робити зазор досить широким. Це одна з найбільш ергономічних і комфортних моделей з усієї лінійки стільців Salli.

Вага стільця: 11 кг. Варіанти оббивки: Натуральна шкіра, Штучна шкіра Максимальне навантаження: 120 кг. Країна виробник: Китай Гарантія: 5 років

Придбати додатково

Аксесуари до стільців SALLI

Також до стільців ми рекомендуємо

Столи Salli

Замовте стілець-сідло

SALLI вже сьогодні

  Замовити консультацію

  Що кажуть наші клієнти?

  Відгуки про Salli

  Де можна протестувати і замовити Стілець-сідло Salli?

  Наші магазини

  м.Київ
  пр-т Лобановського 56, оф. 4-1
  «Головний офіс»
  +38 (050) 515-16-17
  Львів салон Ergolife
  с. Зимна Вода, вул. Яворівська, 22
  ТЦ Три слона, 2 поверх
  +38 (050) 613-97-03
  м.Одеса
  площа Толбухіна, 135/2
  ТЦ “Мегадім” (2 поверх)
  +38 (073) 515-16-17